وب سايت كم بينايان و نابينايان
نهاد کتابخانه های عمومی کشور

برگزاری مراسم تکریم شهدا در کتابخانه عمومی نابینایان اصفهان

مسئول کتابخانه عمومی نابینایان اصفهان از برگزاری مراسم تکریم خانواده شهدا همزمان با وفات ام البنین(س)  خبر داد.

به گزارش مهدی رئیسی، خبرنگار سایت سپید به نقل از رسول رضایی،  این مراسم همزمان با روز شنبه 19 بهمن ماه که روز تکریم از مادران و همسران شهدا نامگذاری شده است،  با همکاری کتابخانه ولیعصر، در محل کتابخانه برگزار خواهد شد.

وی توضیح داد، در این مراسم که با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان برگزار می گردد، از مادر شهید تورجی زاده ، از شهدای بنام شهر اصفهان  و نویسنده کتاب،  تقدیر خواهد شد.

رضایی ، سخنرانی دکتر محمد قاسمی و مصاحبه با خانم شهناز جزینی، (نویسنده کتاب دخترک پابرهنه و از مسئولین بنیاد شهید استان اصفهان) را از برنامه های  این مراسم عنوان کرد.

وی توضیح داد: با توجه به رسالت کتابخانه های عمومی مبنی بر ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی،  معرفی کوتاه کتابهای حوزه انقلاب و دفاع مقدس  با خوانش گویندگان حرفه ای کتابخانه از دیگر برنامه های جنبی این مراسم است.

کتابخانه عمومی نابینایان اصفهان از کتابخانه های فعال  در حوزه دفاع مقدس بوده، تعاملی مستمر با  بنیاد شهید استان دارد و جلسات متعدد کتابخوانی را در مرکز جانبازان  استان برگزار می نماید.

تاریخ انتشار : 1398/11/17

اطلاعات تماس

آدرس : تهران میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - کوچه طباطبائی رفيعي- نبش کامبیز - پلاک 18 - معاونت توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد - کدپستی : 1415643711

شماره تماس : 88996880 داخلي 246

ایمیل : pishnahad1@gmail.com